Wait please…

Vending
Kafijas automāts Luce X2 ir viens no populārākajiem Rhea Vendors Group kafijas un karsto dzērienu tirdzniecības automātiem. Kafijas un karsto dzērienu automāts pagatavo kafijas dzērienus, izmantojot dabiskas, svaigi grauzdētas kafijas pupiņas, kas tiek samaltas tikai dzērienu izvēles pogas nospiešanas brīdī.
 
Kafijas tirdzniecības automāts ir piemērots: lielveikaliem, veselības centriem, izglītības iestādēm, loģistikas centriem un citiem vidējiem un lieliem uzņēmumiem .

 
Luce X2 parametri:
 
* Pievilcīgs mūsdienīgs dizains 
 
* Itāļu kvalitāte 
 
 
* Plašs grafisks displejs 
 
* LED apgaismojums 
 
* 12 dzērienu izvēle vidēja vai liela izmēra 
 
* Ir iespējams izmantot papīra vai plastmasas glāzītes 
 
* Ietilpība līdz 700 glāzītēm 
 
* Dzērienu var pagatavot no 5g līdz 15g kafijas
 
* Izmēri: augstums 183 cm, dziļums 70.5 cm, platums 64 cm
 
* Svars 165 kg, jauda: 2.8 kW.
 
 
 
Tirdzniecības automātā tiek izmantotas augstākās kvalitātes rūpīgi atlasītas tumši grauzdētu kafijas pupiņu maisījums no Centrālamerikas un Āzijas. Kafijas maisījums izgatavots no Arabica un Robusta pupiņām. Intensīvs aromāts tiek apvienots ar bagātīgu un ļoti spēcīgu, nedaudz rūgtenu garšu.  
Kafijas sastāvs: 20% Robusta, 80% Arabica.

SERVISS
 
 
MĒS PIEDĀVĀJAM BEZMAKSAS TIRDZNIECĪBAS AUTOMĀTU UZSTĀDĪŠANU UN APKOPI! 
 
 Mēs uzstādīsīm pēc Jūsu izvēles Jums vispiemērotāko tirdzniecības automātu. Cenas par kafijas glāzīti tiek aprēķinātas individuāli, tādēļ mūsu tirdzniecības automātus ir iespējams izvietot visur - birojā, tirdzniecības centrā, ražošanas uzņēmumā un citās vietas. Lai uzstādītu tirdzniecības automātu, ir nepieciešama tikai elektrības padeve, jo automāta darbību nodrošina ūdens tvertne automātā.
 
Mūsu darba grafiks ir 24 stunda dienā un 7 dienas nedēļā, kas nodrošina nepārtrauktu darbību tirdzniecības automātiem. Meistars apmeklē tirdzniecības automātu ne retāk kā divas reizes nedēļā.
 
 
Mūsu klienti var būt droši, ka kvalitatīvu kafiju varēs iedzert vienmēr! 

Mēs garantējam dienas laikā novērst
tirdzniecības automāta bojājumus.

Šobrīd kafijas tirdzniecības automātu uzstādīšana notiek Rīgā un Rīgas reģionā.
  
 
Vairāk informācijas: e-pasts: vadims.r@sanitex.eu vai pa tālr. 20047846.