Lūdzu uzgaidiet…

Preču sortiments


Sanitex piedāvā plaša patēriņa preces ikdienas vajadzībām. Jūs varat izvēlēties sev nepieciešamās preces no preču kategorijām, kas redzamas lapas kreisajā pusē.
 
Produktu klāsts ir iedalīts vairākās grupās:
 
Bakalejas preces - eļļa, tēja, kafija, konditorejas izstrādājumi, saldumi, konservācija, garšvielas, mērces, cukurs, milti, makaronu izstrādājumi u.c. produktu kategorijas. 
 
• Trauki un galda piederumi - galda trauki un piederumi, trauki ēdienu pagatavošanai un uzglabāšanai, vienreizlietojamie trauki. 
 
• Nepārtikas preces - kosmētika, higiēnas preces, sadzīves ķīmija, papīra produkti. 
 
Termo pārtika (produkti ar temperatūras režīmu +2°C - +6°C) - gaļa un gaļas produkcija, piens un piena izstrādājumi, zivis un zivju izstrādājumi, olas. Tāpat klientiem piedāvājam svaigu augļu un dārzeņu tirdzniecību.
 
Saldēti produkti (produkti ar temperatūras režīmu -18°C) - saldējums, saldētas un atdzesētas zivis, zivju produkcija, saldēta gaļa un gaļas produkcija, saldēti augļi un dārzeņi.
 
Tāpat piedāvājam plašu alkoholisko un bezalkoholisko dzērienu klāstu, kā arī dzīvnieku pārtiku un telefonu kartes.
 
Sekojot līdzi tirgus tendencēm, regulāri paplašinām un papildinām aktuālo produktu sortimentu.
 
 
Ja vēlaties kļūt par mūsu piegādātāju, sarakstā atrodiet preču kategorijas vadītāju, kas ir atbildīgs par jūsu produktu kategoriju un sazinieties par sadarbības iespējām.