Lūdzu uzgaidiet…

Par PROMO Cash&Carry


Kas ir PROMO Cash&Carry?

„Cash&Carry„ angļu valodā nozīmē „maksā un ņem“. No uzņēmējdarbības viedokļa šī pasaulē ir populāra tirdzniecības metode, kad klients visas preces atlasa pats un preces pieejamas lielos iepakojumos vai fasētas lielākos daudzumos. PROMO Cash&Carry klientiem – veikaliem, restorāniem, viesnīcām, birojiem, pašnodarbinātām personām, uzņēmumu vadītājiem - tiek piedāvāts viss ikdienas vajadzībām, kā arī īpašas akcijas.  Uzņēmumiem un biznesa klientiem piedāvājam augstas kvalitātes plaši pazīstamu zīmolu preces, dažādas atlaides un kvalitatīvus pakalpojumus par labu cenu.
 
Preču sortiments
 
Ņemot vērā klienta vēlmes, PROMO Cash&Carry rūpīgi izstrādā produktu klāstu, kas atbilsts katra klienta vajadzībām. Sekojot līdzi tirgus tendencēm, regulāri paplašinam un papildinam aktuālo sortimentu.
• PROMO Cash&Carry ir pieejama īpaši plaša pārtikas produktu sortimenta izvēle.
 
• PROMO Cash&Carry ir iebūvētas mūsdienīgas saldētavas svaigai gaļai, dārzeņiem un piena produktiem; kā arī saldētai gaļai un zivīm.
 
• Kafejnīcu, bāru un restorānu īpašniekiem, apmeklējot PROMO Cash&Carry, ir iespēja iegādāties dažādus virtuves traukus un galda piederumus, saimniecības preces, kā arī tikai profesionāļiem atbilstošas preces.
   
 
Ātri un ērti
 
PROMO Cash&Carry sniedz komfortu:
• Būtiski, ka tirdzniecības telpās plaukti ir plaši, lai ikvienam pircējam iepirkšanās būtu ērta un patīkama, iegādājoties nepieciešamo preču daudzumu, kas ir pārskatāmi izvietots tirdzniecības zālē.
• Lai ietaupītu klienta laiku, produkti ir lielos iepakojumos (rūpnieciskais fasējums), kā arī cenu zīmēs tiek norādītas gan mazumtirdzniecības, gan vairumtirdzniecības cenas.
• PROMO Cash&Carry kases ir pielāgotas, lai viegli un ātri apkalpotu klientus, kuri iepērkas lielos apjomos.
• Klienta komfortam piedāvājam izmatot dažāda izmēra tirdzniecības ratiņus, lai nodrošinātu ērtu pārvietošanos tirdzniecības zālē.

 

PROMO Cash&Carry KLIENTU KARTE

Preces ir iespējams iegādāties tikai ar PROMO Cash&Carry klienta karti. Ar šo karti ir piejamas akcijas:
1) ”Dienas prece”,
2) akciju avīze 2 reizes mēnesī.

  
Iepazīties ar akcijām var uzņēmuma veidotājā avīzē, kura ir pieejama elektroniski uzņēmuma mājas lapā  www.cashcarry.lv, kā arī avīzes formātā pieejams veikalā.  
 
Lai saņemtu PROMO Cash&Carry klienta karti, lūdzu aizpildiet anketu.
 
PROMO Cash&Carry kontakti:
 
Rīga, Tīraines iela 3b
Tālr. 24337780
 
Rīga, Mūkusalas iela 95
Tālr. 24337787
 
Rīga, Ieriķu iela 7d
Tālr. 24772474
  
Valmiera, E. Lācera iela 4
Tālr. 29569472
 
Daugavpils, Stadiona iela 3g
Tālr. 24337791
 
Liepāja, Parka iela 11
Tālr. 28800979