Lūdzu uzgaidiet…

Kļūt par piegādātāju


Biroja tel. nr. 67048400, e-pasts: info@sanitex.eu
  
Tatjana Ivanova                     
tatjana.i@sanitex.eu                
Mob. 20037429                      
 
Produktu kategorija
    Piens un piena produkti
    Siers un siera produkti
    Margarīns
    Majonēze
    Raugs
 
Konstantīns Rogovs                     
konstantins.r@sanitex.eu                
Mob. 20045056                      
 
Produktu kategorija
    Gaļas konservi, svaigi, saldēti gaļas produkti
    Olas un olu produkti
        
Aleksejs Šļahovs
aleksejs.s@sanitex.eu 
Моb.
20173311  
Теl.
67048497
  
Produktu kategorija
    Svaigi un termiski apstradāti augļi, dārzeņi, ogas, sēnes
 
Elīna Nagle
Моb.
29516832
  
Produktu kategorija
    Svaigi un termiski apstrādāti augļi, dārzeņi, sēnes, ogas
 
Ginta Strogova 
ginta.s@sanitex.eu 
 
Моb. 28800983
  
Produktu kategorija
    Zivis un zivju izstrādājumi
    Zivju konservi
 
Inga Butāne-Virsnīte 
inga.v@sanitex.eu 
 
Моb. 20008896 
  
Produktu kategorija
    Saldēti augļi, dārzeņi
    Saldēti miltu pusfabrikāti
    Svaiga pasta
    Saldējums
    Rieksti, sēklas, žāvētie augļi 
 
Kitija Korte
kitija.ko@sanitex.eu 
 
Моb. 28818940 
  
Produktu kategorija
    Cigaretes, tabaka, tabakas aksesuāri
    Stiprie alkoholiskie dzērieni
    Vīns
 
Artūrs Karatkovs 
arturs.k@sanitex.eu
Mob. 29554096 
  
Produktu kategorija
    Bezalkoholiskie dzērieni
    Alus
    Sīrupi
    Kafija, kakao, tēja
 
Jurijs Perevertņevs 
jurijs.p@sanitex.eu 
Моb. 28814975

  
Produktu kategorija
    Konservēti dārzeņi un sēnes, konservētās zupas
    Eļļa
    Kečups, mērces
    Džemi, ievārījumi, saldie pildījumi
    Etiķis
    Konservēti augļi un ogas, kompoti
    Medus
    Cukurs, sāls, soda, ciete
    Ātri pagatavojamās zupas
    Makaroni
    Milti
 
 
Agija Ozola
agija.o@sanitex.eu
Моb. 20391077   
 
Produktu kategorija
    Bērnu pārtika
    Garšvielas un pārtikas piedevas
    Konditorejas izstrādājumi
    Šokolāde, saldumi
    Košļājamās gumijas
    Čipsi, tortiļas, uzkodas
    Kukurūzas pārslas
    
Marika Šūtele 
marika.s@sanitex.eu
Моb. 27038825 
  
Produktu kategorija
    Kosmētika
    Apavi
    Higiēnas preces
    Sadzīves ķīmija
    Papīra produkti
    Dzīvnieku barība un kopšanas līdzekļi
  
Ilona Mihaļkeviča
ilona.m@sanitex.eu
Моb. 29570941 
Теl. 67048556

  
Produktu kategorija
    Drēbes, galantērijas preces, mājas tekstils
    Preces atpūtai
    Rakstāmpiederumi un ofisa piederumi
    Saimniecības preces
    Sadzīves tehnika un mājas elektronika
    Mājsaimniecības sīkumi
    Dekorāciju priekšmeti
    Trauki un galda piederumi