Lūdzu uzgaidiet…

Par uzņēmumu


„Officeday“ apvienojas ar „Sanitex“

Lai optimizētu un efektīvāk attīstītu grupas darbību SIA „Officeday Latvia“ uzsāk strukturālas izmaiņas apvienojoties ar SIA „Sanitex“.
 
Kopš 2015. gada  SIA „Officeday Latvia“ ir SIA „SANITEX“ grupas uzņēmums, tā darbība saistāma  ar patēriņa preču vairumtirdzniecību, izplatīšanu un loģistikas pakalpojumu sniegšanu Baltijas valstīs.
 
Lai optimizētu un efektīvāk attīstītu grupas darbību,  SIA „Officeday Latvia“ tiks reorganizēts apvienojot to ar SIA „SANITEX“. Pēc reorganizācijas SIA „Officeday Latvia“ beigs darboties kā atsevišķa juridiska persona. Biroja preces un pakalpojumus nodrošinās SIA „SANITEX“.  Officeday zīmols tiks saglabāts.
 
Reorganizācija nodrošinās klientiem ne tikai atjauninātu elektronisko pasūtīšanas sistēmu, bet arī aplikāciju viedtālruņiem. Šo pārmaiņu rezultātā klientiem būs pieejams daudz plašāks pakalpojumu klāsts, un efektivizēts preču un pakalpojumu sniegšanas mehānisms, tādējādi nodrošinot visas mūsdienu biroja vajadzības.
 
Produktu sortimenta un cenu izmaiņa nav gaidāmas. SIA “Officeday Latvia“ klientu līgumi paliek spēkā un piegādes nosacījumi netiks mainīti. Restrukturizācijas laikā netiek plānotas personāla izmaiņas.
 
Pēc  SIA „Officeday Latvia“ reorganizācijas procesiem, tiks veiktas visas nepieciešamās izmaiņas IT sistēmās.
________________________________________________________________________________________
  

Veiksmīgi sasniedzot mērķus un nostiprinot savas pozīcijas Baltijā, kompānija SANITEX ir iegādājusies Polijas uzņēmumu "Bevgroup", kas specializējas alkoholisko un bezalkoholisko dzērienu ražošanā. 
 
"Bevgroup" Polijā veiksmīgi izplata pasaulē slavenus un pazīstamus zīmolus kā, piemēram, "Warsteiner", "Krombacher", "Bitburger", "Schweppes", "Orangina".
 
 

 

 
"Bevgroup" sadarbojas ne tikai ar vienu no lielākajiem mazumtirgotājiem - "Biedronka", "Lidl", "Carrefour", "Auchan", "Makro", "Intermarche", "Tesco", "Selgros", "Aldi", "Leclerc" - bet arī ar HoReCa klientiem, mazajiem mazumtirgotājiem un vairumtirgotājiem.
 
________________________________________________________________________________________
 
 
Mūsu mērķis ir sniegt augstākās kvalitātes pakalpojumus ar pareizām izmaksām, kas nodrošina līderpozīcijas katrā Baltijas valsts tirgū.
 
1992. gadā Lietuvā tiek dibināts uzņēmums Sanitex UAB, kas šo gadu laikā veiksmīgi ir nostiprinājis savas līderpozīcijas vairumtirdzniecības un loģistikas pakalpojumu jomā Lietuvā un no 2005. gada arī Latvijā.

Sanitex SIA ir viens no lielākajiem vairumtirdzniecības un loģistikas uzņēmumiem Latvijā. Galvenie darbības virzieni ir ātras aprites preču izplatīšana mazumtirdzniecības un HoReCa tirdzniecības tīklā, vairumtirdzniecība, loģistikas pakalpojumu sniegšana, merčendaizinga servisa nodrošināšana Latvijā, Lietuvā un Igaunijā.
 
Sanitex SIA grupas uzņēmumi

 - PROMO Cash&Carry atrodas Rīgā (2), Valmierā, Daugavpilī un Liepājā. No uzņēmējdarbības viedokļa šī pasaulē ir populāra tirdzniecības metode, kad klients visas preces atlasa pats un preces pieejamas lielos iepakojumos vai fasētas lielākos daudzumos. PROMO Cash&Carry klienti ir juridiskas personas – mazumtirdzniecības uzņēmumi, individuālie komersanti, restorāni, kafejnīcas, biroji, mācību iestādes, pašnodarbinātās personas, ražošanas uzņēmumi u.c.

 - Baltic Logistic Solutions SIA nodrošina preču uzglabāšanu Sanitex grupas uzņēmumiem un attīsta komercpārvadājumus. Kompānijas loģistikas centri, kas atbilst visaugstākajiem kvalitātes standartiem, stratēģiski ir izveidoti valsts lielākajos reģionos un distribūcijas tīkls ļauj veikt pārvadājumus Baltijā un Eiropā.
Plašais automobiļu parks un uzglabāšanas iekārtas, moderns procesa kontroles programmatūras nodrošinājums, pieredzējuši un profesionāli darbinieki sniedz mūsu klientiem visaugstākās kvalitātes loģistikas risinājumus.