Lūdzu uzgaidiet…

Restorānu kafijas serviss


Sanitex piedāvā itāļu Premium klases kafiju PELLINI, kafijas iekārtas, kā arī nepieciešamos servēšanas piederumus un aksesuārus.

Pellini misija: ar mīlestību un kaisli sniegt gandarījumu saviem patērētājiem, padarot ikvienu kafijas tasīti īpašu un nevainojamu. Pellini uzmanība patērtētājam un kafijas kvalitātei ir ļāvusi radīt patiesu kafijas kultūru jau kopš 1922. gada.


IEKĀRTAS
 
 
Kafijas automāts MCE FORMA ASTORIA SAE ar un bez displeja, hroma, alumīnija un nerūsejošā tērauda materiālu apvienojums. Ciparu displejs uz automātiskajiem kafijas aparātiem ļauj ne tikai kontrolēt pagatavoto tasīšu skaitu, bet arī mainīt noteiktus uzstādījumus.

Dotais modelis pieejams pusautomātisks, automātisks un automātisks ar displeju krēmveida vai melnā krāsā.

  
 
Kafijas dzirnaviņas MCE ASTORIA nodrošina ideālu espresso kafiju, noregulējot noteiktu kafijas malumu un porciju!
 
Dotais modelis pieejams pusautomātisks un elektronisks.
 
 
KAFIJA UN PIEDERUMI

Pellini AROMA ORO kafijas pupiņas. 90 % Arabika, 10 % Robusta. Tumšā grauzdējuma kafija. Šim maisījumam ir intensīva garša un noturīgs krēma aromāts. Tradicionāla itāļu kafijas garša - līdzsvarota, ar maigu un karalisku aromātu, kā arī raksturīgu rūgtumu, kas pēcgaršā rada nelielu skābuma sajūtu. Īpaši piemērota klasiskas espresso un piesātinātas kapučino kafijas pagatavošanai.
 

 
 
Pellini TOP ARABICA 100% kafijas pupiņas. Tā ir paredzēta īsteniem piesātinātas un izteiksmīgas garšas cienītājiem. 

 
Pellini Aroma Oro Gusto Intenso kafijas pupiņas. 70% Arabika, 30% Robusta. Tumšā grauzdējuma kafija. Piemīt spēcīga un piesātināta garša ar raksturīgu rūgtumu un noturīgu pēcgaršu. Klasisks spēcīgas garšas un izteikta aromāta apvienojums. Izcili piemērota kapučino, late un kafijas kokteiļu pagatavošanaĭ. 
   
 
 
 
Plašā sortimentā pieejami Pellini aksesuāri - kafijas krūzītes/šķīvīši, salvetes, salvešu turētāji, porciju cukurs ar Pellini logo, priekšauti utt.
    
 
 
 
Vienreizlietojamās krūzītes un vāciņi 0,2 ml un 0,3 ml izmēra. 
 
 
 
 
 
 

SERVISS
-    Mēs nodrošinām pilnu bezmaksas tehnisko apkalpošanu un aprīkojuma uzstādīšanu. Reizi mēnesī veicam iekārtu pilnu profilaktisko apkopi un kafijas kvalitātes pārbaudi;
-    Uzstādam Sanitex kafijas aparātus, līguma darbības termiņš 24 mēneši; kafijas patēriņa apjoms mēnesī – atsevišķi vienojoties;
-    Personāla mācības par kafijas pagatavošanu un iekārtu lietošanu;
-    Atsevišķi vienojoties, piedāvājam POS materiālus – krūzītes, salvetes un citus piederumus.

Kontaktinformācija:
Andrejs Berseņevs,
e-pasts: andrejs.b@sanitex.eu
Tālr. 27020565
www.sanitex.lv