Lūdzu uzgaidiet…

Pēdējās ziņas un jaunumi Sanitex SIA

26.04.2019
Jauns stends Rīgas PROMO Cash&Carry
Jauns uzkodu, riekstu un žāvētu augļu stends PROMO Cash&Carry Rīgā! Dodies uz PROMO Cash&Carry Rīgā, Tīraines ielā 3b, Mūkusalas ielā 95 vai Ieriķu ielā 7D un iepazīsti plašo sortimentu.
 
Plašais sortiments pārsteigs gan sāļu, gan saldu uzkodu cienītājus. Kvalitatīvi un dabīgi produkti.
 
Drīzumā tiks atvērts arī Liepājas PROMO Cash&Carry!
 
 
 
 

 
Preces par akcijas cenu ir pieejamas tikai ar PROMO Cash&Carry klienta karti.
  
10.04.2019

Aktuāli!

PROMO Cash&Carry pāriet uz vasaras darba laiku no 15.04.2019
 
  
 
RĪGA:
Mūkusalas iela 95

I-V: 08.00 - 21.00
VI: 08.00 - 21.00
VII: 08.00 - 19.00

Ieriķu iela 7D
I-V: 09.00 - 21.00
VI: 09.00 - 21.00
VII: 10.00 - 20.00

Tīraines iela 3B
I-V: 08.00 - 21.00
VI: 08.00 - 20.00
VII: 09.00 - 18.00

DAUGAVPILS:
Stadiona iela 3G
I-V: 08.00 - 19.00
VI: 09.00 - 17.00
VII: 10.00 - 16.00

LIEPĀJA:
Parka iela 11
I-V: 08.00 - 20.00
VI: 09.00 - 20.00
VII: 10.00 - 18.00

VALMIERA:
Eduarda Lācera iela 4
I-V: 08.00 - 20.00
VI: 09.00 - 18.00
VII: SLĒGTS
 

Preces par akcijas cenu ir pieejamas tikai ar PROMO Cash&Carry klienta karti.
18.12.2018
"Fish Room" PROMO Cash&Carry, Tīraines ielā 3b
 
PROMO Cash&Carry, Rīgā, Tīraines ielā 3b atvērusies svaigu zivju un jūras produktu nodaļa "Fish Room".
Nodaļā var iegādāties Baltijas reģiona un eksotiskas svaigās zivis, kā arī dažādas jūras veltes.

Pēc klientu pieprasījuma "Fish Room" sniedz šādus pakalpojumus:
- zivju tīrīšana,
- apstrāde,
- marinēšana,
- vakuuma iepakošana.

Gaidīsim ciemos!

 
28.09.2018

Aktuāli!

Jauns PROMO Cash&Carry Rīgā, Ieriķu ielā 7d
Šodien, 28. septembrī, savu darbību uzsāk jau sestais PROMO Cash&Carry Latvijā, Rīgā, Ieriķu ielā 7D.

Sekojot labajai pieredzei Mūkusalas ielas PROMO Cash&Carry, arī Ieriķu ielā ir atvērta moderna svaigas maizes ceptuve “Crispy Bakers”.

Paplašinot sortimentu, jaunajā PROMO Cash&Carry atvērta svaigu zivju un jūras produktu nodaļa "Fish Room", kurā būs pieejama zivju tīrīšana, apstrāde, marinēšana un, nepieciešamības gadījumā, vakuuma iepakošana.

Gaidīsim ciemos!

 
11.09.2018
Izstāde RIGA FOOD 2018
Aizvadīta plašākā pārtikas izstāde Baltijā Izstāde RigaFood 2018.
 
Šīs izstādes ievaros visi esošie un potenciālie sadarbības partneri un klienti iepazinās ar PROMO Food Service jaunākajiem produktiem, pakalpojumiem. Mūsu speciālisti organizēja degustācijas, kā arī sniedza konsultācijas visiem interesentiem.
 
 
Plašāks ieskats fotogalerijā.
27.08.2018
Duracell oficiālais pārstāvis Baltijā
                          
 


 
 
Sanitex SIA ir autorizēts Duracell zīmola pārstāvis Baltijas valstīs. Visos gadījumos (sūdzības, bateriju garantija, ieteikumi, atsauksmes utt.), kas ir saistīti ar Duracell zīmolu, lūdzam sazināties ar Sanitex.
 
Kontakti:
Tālr. +371 67048400

19.07.2018
Privātuma noteikumi ir atjaunoti
Lūdzu, pievērst uzmanību, ka mūsu Privātuma noteikumi ir atjaunoti. Privātuma noteikumu atjaunotā versija ir pieejama šeit.
30.05.2018
Crispy Bakers stends PROMO Cash&Carry
Pirmais svaigas maizes un smalkmaizīšu "Crispy Bakers" stends Latvijā! Dodies uz PROMO Cash&Carry Rīgā, Mūkusalas ielā 95, un Liepājā, Parka iela 11, un iepazīsti plašo sortimentu.
 
CEPAM KATRU DIENU!
 
 
 
 

 
Visas preces var iegādāties PROMO Cash&Carry.
Preces par akcijas cenu ir pieejamas tikai ar PROMO Cash&Carry klienta karti.
  
22.05.2018
PROMO Cash&Carry konkurss sadarbībā ar Liepājas Valsts tehnikumu
17. maijā, Liepājā, Liepājas Valsts tehnikums, norisinājās Latvijas profesionālās ēdināšanas jomas izglītības iestāžu audzēkņu meistarības konkurss, kurā 18 dalībnieki 9 komandās sacentās par iespēju saņemt PROMO Cash&Carry stipendiju tālākajām mācībām. Dalībnieki, uzsākot konkursu, izlozēja produktu, no kura pagatavot pamatēdienu - 3 komandas gatavoja zivs, bet 6 komandas gaļas pamatēdienu. Sastāvdaļas, ar ko papildināt ēdienu, dalībnieki iegādājās Liepājas, PROMO Cash&Carry veikalā, kurā stundas laikā izvēlējās nepieciešamos produktus.
Dalībnieku receptes un veikumu vērtēja četri kompetenti žūrijas locekļi: Sanitex produktu tirdzniecības speciālists - Māris Brants; Liepājas PROMO Cash&Carry vadītāja - Inga Segliņa; Viesnīcas "Promenāde Hotel" restorāna "Piana" šefpavārs - Dāvis Veilands; SIA "Pica serviss" picērijas direktore - Baiba Gineite.
  
Apkopojot visus rezultātus:
3. vieta - 100 EUR dāvanu karte no PROMO Cash&Carry veikala - Liepājas Valsts tehnikums audzēknēm Sondrai Diānai Pabērzei un Lolitai Dīkai;
2. vieta - 200 EUR dāvanu karte no PROMO Cash&Carry - PIKC "Valmieras tehnikums" audzēkņiem Evitai Slavietei un Gvido Freibornam;
1. vieta - 1000 EUR PROMO Cash&Carry stipendija Rīgas Tūrisma un radošās industrijas tehnikums audzēknēm Marijai Juzefai Jansonei un Andrejai Fjodorovai!
 
*Konkurss tapa sadarbībā ar Liepājas Valsts tehnikumu un Latvijas profesionālās izglītības iestādēm. Liels paldies visām komandām, kas piedalījās konkursā! Liepājas Valsts tehnikums, PIKC "Valmieras tehnikums", Rīgas Tūrisma un radošās industrijas tehnikums, Rīgas Valsts tehnikums, Rīgas Tirdzniecības profesionālā vidusskola, Ogres Tehnikums, Kuldīgas Tehnikums un Kandavas Lauksaimniecības tehnikums.
16.03.2018
Officeday saņem prestižu balvu

6. martā, Amterdamā, Officeday ieguvis prestižo balvu - EOPA (European Office Products Awards ) 2018 “Gada pārdevējs ar pārdošanas apjomu zem 100 miljoniem eiro”. Pirmo reizi vēsturē šāda balva tiek piešķirta Baltijas uzņēmumam.

EOPA balvu pasniegšana norisinās jau 17. gadu. Tās iegūst biroja preču tirgotāji no visas Eiropas, 11 dažādās kategorijās. Nosakot uzvarētājus žūrija ņēma vērā tādus kritērijus, kā inovācijas, attīstības rādītāji, darbības ilgums, produktu un pakalpojumukvalitāte, piegāde klientiem, risinājumu dažādība u.c

EOPA 2018 „Gada pārdevējs ar pārdošanas apjomu zem 100 miljoniem eiro” kategorijā tika paziņoti četri kandidāti: Codex, Commercial, Gerdmans un Officeday.Galvenie kritēriji, kuri noteica Officeday uzvaru par prestižo balvu – inovatīvs skolas un biroja preču tirgotājs Latvijā Lietuvā un Igaunijā, viens no aktīvākajiem tirgus dalībniekiem biroja preču segmentā, kas izceļas ar novatorisku pakalpojumu un risinājumu izstrādi Baltijas reģionā.

Visi EOPA2018 uzvarētāji:

 • Product of the Year: Logitech Spotlight
 • Video of the Year: IDEAL Shredders: Quality by Krug & Priester
 • Wholesaler of the Year: Quantore
 • Marketing Campaign of the Year: #BicTemptations by BIC
 • Initiative of the Year: HP Office ‘Pink Ream’ by International Paper
 • Vendor of the Year: Bi-silque
 • Reseller of the Year – Sales under €100 million: Officeday
 • Reseller of the Year – Sales over €100 million: Amazon
 • Young Executive of the Year: Abdul Khamkar, EU Merchandising Manager, Office Depot
 • Professional of the Year: Arnold Theuws, Managing Director Quantore
 • Industry Achievement: Hans Robert Schmid, Owner/President, Printus


Vairāk informācijas par pasākumu šeit: https://www.opi.net/events/eopa-2018-winners-revealed/

15.03.2018
Cigāru istaba PROMO Cash&Carry
 
 
 
"Humidor" ir cigāru istaba, kas piedāvā ekskluzīvus cigārus no lielākajām cigāru galvaspilsētām. Šeit jūs atradīsiet cigārus no vairāk nekā 20 dažādiem ražotājiem.
Tāpat Humidor istabā var iegādāties visus nepieciešamos piederumus: cigāru giljotīnas, cigāru paplātes, pārnēsājamos Humidorus u.c.
 
Cigāru istaba atrodas PROMO Cash&Carry, Rīgā, Mūkusalas ielā 95. 
 
Sīkāka informācija:
LAURYNAS ZAKAREVIČIUS
Produktu grupas vadītājs
I-V 10.00-18.00
Mob.: +370-656-88589
E-pasts: laurynas.z@sanitex.eu 
13.06.2017
PROMO Cash&Carry Liepājā!
 
 
 
 
Šī gada 15. jūnijā durvis ir vēris jaunais PROMO Cash&Carry  Liepājā. Šis ir jau piektais PROMO Cash&Carry Latvijā. Tie atrodas arī Rīgā (2), Valmierā un Daugavpilī.

Lēmumu atvērt PROMO Cash&Carry Liepājā uzņēmuma vadība pieņēma, jo uzskata Liepāju par Kurzemes ekonomikas, biznesa un tūrisma centru, kurā veiksmīgi attīstas arī pārējie uzņēmuma biznesa virzieni. Liepājas PROMO Cash&Carry pircējiem piedāvās vairāk kā 13 000 preču pozīciju, kas nodrošinās visas ikdienas biznesa vajadzības, bet prasīgākie klienti varēs atrast ekskluzīvas un augstākās kvalitātes preces. Sekojot līdzi tirgus tendencēm, PROMO Cash&Carry regulāri paplašina un papildina aktuālo sortimentu, lai pircēji var izvēlēties gan pārtikas, gan nepārtikas preces dažādās kategorijās.
 
PROMO Cash&Carry Baltijā ar 16 šāda tipa veikaliem atrodas Lietuvā, Latvijā, Igaunijā. PROMO Cash&Carry profesionālo un augstākās kvalitātes preču klāstu novērtēs ne tikai ēdināšanas iestādes, viesnīcas, biroji, mazumtirgotāji, ražotāji un citi uzņēmumi, bet arī tie, kuri mīl ēdienu un spēj novērtēt tā kvalitāti. 

Lai kļūtu par PROMO Cash&Carry klientu, jāreģistrējas klienta kartes saņemšanai, kuru var noformēt ikvienā no pieciem PROMO Cash&Carry veikaliem Latvijā vai arī internetā www.cashcarry.lv.
19.05.2016
SANITEX attīstība Polijā
 
Veiksmīgi sasniedzot mērķus un nostiprinot savas pozīcijas Baltijā, kompānija SANITEX ir iegādājusies Polijas uzņēmumu "Bevgroup", kas specializējas alkoholisko un bezalkoholisko dzērienu ražošanā. 
 
"Bevgroup" Polijā veiksmīgi izplata pasaulē slavenus un pazīstamus zīmolus kā, piemēram, "Warsteiner", "Krombacher", "Bitburger", "Schweppes", "Orangina".
 

 

 
"Bevgroup" sadarbojas ne tikai ar vienu no lielākajiem mazumtirgotājiem - "Biedronka", "Lidl", "Carrefour", "Auchan", "Makro", "Intermarche", "Tesco", "Selgros", "Aldi", "Leclerc" - bet arī ar HoReCa klientiem, mazajiem mazumtirgotājiem un vairumtirgotājiem.
 
16.02.2016
Par eksporta pirkumiem PROMO Cash&Carry
PROMO Cash&Carry ir iespējams nopirkt preci eksportam.

Lai noformētu eksporta darījumu, nepieciešams:

•    Klienta uzņēmuma reģistrācijas apliecības oriģināls. 
•    Paraksta tiesības apliecinājums vai pilnvara personai līguma parakstīšanai.
•    Uzņēmuma zīmogs.
•    Līgums ar transporta kompāniju, kas izvedīs preci.

Dokumenti jāiesniedz veikala Informācijas centrā, dokumenti tiks izskatīti vienas nedēļas laikā; var tikt pieprasīti papildus dokumenti.
 
Jautājumu gadījumos lūdzu rakstīt: cash.carry.lv@sanitex.eu.
03.10.2013
Tax Free Shopping sistēma Promo Cash&Carry veikalos
Услуги Global Blue Tax Free Shopping позволят вам сэкономить на покупках, совершенных в около 270,000 магазинах, расположенных в самых лучших шоппинг районах мира. Так почему бы не присоединиться к 21 миллиону путешественников, совершающих покупки tax free с Global Blue каждый год? Просто найдите голубую звезду или спросите о Global Blue и следуйте нашим несложным инструкциям.

Получите форму
Ищите логотип Global Blue Tax Free Shopping в витринах магазинов.
Оплачивая покупку, попросите квитанцию на возврат налога (Tax Free Form).
Существует два вида квитанций – синие и белые. Заполните необходимые графы печатными буквами латинского алфавита.
Запомните: Некорректно заполненная квитанция = Отказ в возврате налога
 
Поставтье печать
Пожалуйста, выделите достаточно времени на процесс возврата налога перед вашим отлетом в аэропорту.
Перед регистрацией на рейс пройдите к таможенной стойке с заполненной квитанцией (Tax Free Form), паспортом, чеками и покупками для того, чтобы вам поставили печать* на вашей квитанции.
 Убедитесь в том, что все товары имеют ценники и бирки. Не складывайте свои покупки в багаж, так как вам нужно будет показать их сотруднику таможни.
* для покупок, совершенных в Норвегии, разрешение на экспорт необходимо получить у сотрудников офисов Global Blued
 
Обналичьте форму
Подойдите к стойке возврата налога с логотипом Global Blue.
Представьте заполненную квитанцию со штампом для того, чтобы получить возврат на карту или наличными.

Торопитесь?
Отправьте по почте свою заполненную квитанцию со штампом в специальном конверте Global Blue и получите возврат налога на кредитную карту. Указание своего имейла в квитанции (Tax Free Form) поможет вам быстрее и эффективнее связываться со службой поддержки клиентов Global Blue.
Пожалуйста, примите к сведению, что в некоторых пунктах возврата во Франции, Англии и Швейцарии за каждую квитанцию взимается дополнительный сбор в случае немедленного возврата налога наличными.
 
N.B.: Возврат, который вы получите, является суммой НДС за вычетом административного сбора

Важно знать:
•          В ряде стран ЕС, чтобы получить право на возврат НДС, нужно купить в магазине системы Tax Free товаров на определенную сумму:  Латвия - на 30.25LVL.
•          Tax Free форм может быть сколько угодно. Никаких ограничений по возврату налога на добавленную стоимость система Tax Free не предусматривает.
•          При выезде  нужно предъявить таможеннику Tax Free форму, паспорт и товар. Если вы проезжаете несколько стран ЕС, то предъявлять Tax Free форму и приобретенные товары и получать штамп таможни для последующего возврата НДС следует в стране, последней на вашем пути.
•          Товар нужно вывезти в течении 3 месяцев, плюс месяц покупки. Если вы, например, приобрели товар 1 марта, то вывезти его за пределы ЕС необходимо не позднее 30 июня, иначе, по правилам Tax Free, вы теряете право на возмещение НДС по чекам.

Более подробную информацию Вы можете получить www.global-blue.com.
______________________________________________________________________________________________________________________________

Global Blue’s Tax Free Shopping service saves You money when You shop in over 270,000 stores across the world, as it allows You to buy items without paying the tax oh them. To claim VAT/GST bach when You bring Your purchases home, just follow the simple steps below.

Get it
Look for stores displaying Global Blue Tax Free Shopping signage in the window.
 
When paying for your purchases ask the shop staff for a Tax Free Form.
Tax Free Forms are available in two versions, one blue, and one white. Fill in all the required fields in block letters, using the Latin alphabet.
 
Remember: Incomplete Tax Free Form = No refund
 
Stamp it
At the airport please allow enough time for the refund process before your flight departs.
Before you check in for your flight, go to the Customs desk and present your completed Tax Free Form, passport, receipts/invoices and purchases to get a stamp on your form.
 
Make sure the goods are sealed and unused. Don’t pack them away in your check-in luggage as you will need to show them to the Customs Officer.
 
Remember: No Customs Stamp = No Refund
 
Cash it
Go to a Refund counter displaying the Global Blue logo.
Present your stamped and completed Tax Free Forms to receive the refund in cash or to a credit card.
In a rush? Mail your stamped completed Tax Free Forms to the address of the Processing Centre and receive your refund on your credit card.
 
NB: The refund you receive is the VAT minus Global Blue’s handling fee.
Useful info
Shoppers eligible for Tax Free Shopping
●If you have a permanent residence in a non-EU country.
 
VAT Rate
Standard rate: 21%
Drugs, books, medical equipment, baby care products: 12%
 
Minimum purchase amount 30,25 LVL per purchase but 60.50 LVL per tourist pervisit
 
Tax Free goods
Refunds are paid on all goods that are exported in the traveller’s personal luggage.
 
Tax Free Form
●The Form is valid for 1 year after the issuing date.
●The Form must be duly stamped by the Latvian or any other EU country customs within 3 months following the month when the Form was issued.
●Original receipt/invoice must be attached to the Form.
●Date on the receipt/invoice must correspond with the date on the Form.
●Receipts/invoices can be added together on one Tax Free Form if all were issued on the same day by the same shop.
 
 
Address of Processing Centre
For registered mail:
Global Blue Slovakia s.r.o.
Apollo BC II., blok E
Prievozska 4D
821 09 Bratislava
Slovakia   
For regular mail:
Global Blue Slovakia s.r.o.
Centralized Services Center
P.O.BOX 363
810 00 Bratislava 1
Slovakia
 
Tips
 
In order to prevent a possible loss of the documents, we recommend you to use secured mail service (e.g. registered mail or courier).
Before sending the documents, please make a copy of them or write down Tax Free Form number (DOC ID) of each Form for your reference.

Contact us:

In case of any other questions contact us: www.globalblue.com/contact-us/
For frequently asked questions visit: www.globalblue.com/faqs/