Ābolu - vīnogu sula BIO 500g, Hipp

BL8240 HiPP Ābolu - vīnogu sula BIO, no4 mēnešu vecuma

Neto tilpums: 500ml

Ražots no daļēji koncentrētas sulas. Augļu saturs 100%.

Sastāvdaļas: augļu sula* (77% ābolu sula* ar zemu skābes saturu no ābolu sulas koncentrāta, 23% vīnogu sula* ar zemu skābes saturu), C vitamīns (L-askorbīnskābe).

Nesatur lipekli. *no bioloģiskām saimniecībām.

Uzturvērtība 100ml : enerģētiskā vērtība 215k J/51 kcal, tauki 0,1g - tostarp piesātinātās taukskābes 0,0g, ogļhidrāti 12,3g - tostarp cukuri 11,9g, šķiedrvielas 0,0g, olbaltumvielas 0,1g, sāls <0,05g, nātrijs <0,02 g, C vitamīns 30mg (120%¹). ¹ % no uzturvielu atsauces vērtības (NRV). Daudz C vitamīna² - uzlabo imūnsistēmu un dzelzs uzsūkšanos. Nesatur aromatizētājus, krāsvielas², konservantus². ² kā noteikts likumā.

Svarīgi: Šis dzēriens satur ogļhidrātus, kuri bieži vai ilgstoši zīžot no pudelītes var izraisīt zobu bojāšanos (kariesu). Tāpēc neizmantojiet dzēriena pudeli, lai nomierinātu bērnu vai palīdzētu iemigt. Vienmēr pēc padzeršanās noņemiet bērnam pudeli.

Lietošana: Pirms lietošanas sakratīt. Daudz vitamīnu – pasniegt kopā ar ēdienu.Ideāls starp ēdienreizēm vai slāpju remdēšanai. Iespējams atšķaidīt ardzeramo ūdeni 1:2. Pēc vajadzīgā daudzuma paņemšanas atvērto pudeli noslēgt, uzglabāt ledusskapī un izlietot 3 dienu laikā. Pirms lietošanas pārliecinieties, vai burciņa nav bojāta. Lūdzam pievērst uzmanību sabalansētam uzturam un veselīgam dzīvesveidam. Droša aizsardzība ar vakuumu: atverot vāciņu pirmo reizi, jāatskan klikšķim.

Ieteicams līdz: skatīt uz vāciņa. Ražotājs: Ungārija.www.hipp.lv

Izplatītājs: SIA "Sanitex", Liepu aleja 4, Rāmava, Ķekavas pagasts, Ķekavas novads, LV-2111.www.sanitex.lv