Laktācijas tēja mātēm 200g, Hipp

AL2348-01 -U HiPP Laktācijas tēja mātēm.

Neto masa: 200g

Hipp augu tēja barojošam māmiņām ir izmeklētu garšaugu, tādu kā, fenheļa, anīsa, ķimeņu maisījums, kas izsenis ir pazīstams kā piena veidošanās palīgs ar krūti barojošām māmiņām. Turklāt šī gardā tēja palīdz kompensēt ievērojami pieaugošo nepieciešamību pēc šķidruma zīdīšanas periodā. Tējai ir atsvaidzinoša garša, jo tās sastāvā ir citronzāle un melisa.

Lūdzu, pievērsiet uzmanību sabalansētam uzturam un veselīgam dzīvesveidam.

Tēja nesatur krāsvielas*, sintētiskos aromatizētājus*, konservantus*. Tēja nesatur lipekli, kā arī ģenētiski modificētas sastāvdaļas. * kā noteikt likumā.

Sastāvdaļas: dekstroze, melisas ekstrakts, dabīgs citronzāles aromatizētājs, nātru ekstrakts,fenheļa ekstrakts, ķimeņu ekstrakts, anīsa ekstrakts.

Uzturvērtība 100 ml gatava dzēriena (200 ml gatava dzēriena): enerģētiskā vērtība 61kJ (121kJ)/ 14 kcal (28kcal), tauki <0,1g (<0,1g) - tostarp piesātinātās taukskābes <0,1g (<0,1g), ogļhidrāti 3,6g (7,1g) - tostarp cukuri 3,6g (7,1g), olbaltumvielas <0,1g (0,1g), sāls* <0,05g (0,05g). * aprēķināts no dabīgām izejvielām.

Uzglabāt sausā vietā, istabas temperatūrā. Pēc katras lietošanas iepakojumu rūpīgi aizvērt. Pirms iepakojuma atvēršanas pārliecinieties, ka iepakojums nav bojāts.

Lietošana: Tēju var lietotjau no pirmās krūts barošanas dienas. Ieteicams dzert aptuveni 2-3 krūzītes tējas dienā.

Pagatavošana:Ielej 200 ml svaigi vārīta vai auksta ūdenspievieno 2 tējkarotesHiPP augu tēja barojošam māmiņām un samaisa. Iepakojums satur 25 porcijas tējas. Standarta dzēriens: 100ml dzeramā ūdens un 4 g HiPP augu tēja barojošam māmiņām.Ieteicams līdz: skatīt uz vāciņa.

Ražotājs: Šveice.www.hipp.lv

Izplatītājs: SIA "Sanitex", Liepu aleja 4, Rāmava, Ķekavas pagasts, Ķekavas novads, LV-2111.www.sanitex.lv