Maigā ābolu sula 0.5l, HiPP

100% bioloģiskā ābolu sula, 0,5 l, Hipp. Bērniem no 4 mēn. vecuma. Neto tilpums 0,5 l.
Maiga ābolu sula no ābolu sulas koncentrāta.
Sastāvdaļas: ābolu sula* ar zemu skābju saturu no ābolu sulas koncentrāta, vitamīns C (I-askorbīnskābe). Nesatur glutēnu. *- no  bioloģiskajām saimniecībām.
Uzturvērtība  100ml : enerģētiskā vērtība 209 kJ/49 kcal, tauki 0,04 g, tostarp: piesātinātās taukskābes 0,01 g; ogļhidrāti 12,0 g, tostarp cukuri 11 g; šķiedrvielas 0,2 g, olbaltumvielas 0,1 g, sāls <0,05 g, Nātrijs <0,05 g, C vitamīns 25 mg (100%1). 1 no uzturvielu atsauces vērtības (NRV).
Svarīgi: Šis dzēriens satur ogļhidrātus, kas var izraisīt smags zobu bojājums (kariesu), bieži vai ilgstoši sūkājot pudeli. Tāpēc:
 • Nelietojiet pudeli kā knupi vai kā palīglīdzeklis, kas palīdz mazulim aizmigt.
 • Vienmēr turiet pudeli barojot bērnu, ļaujiet bērnam to ātri izdzert.
Pirms lietošanas rūpīgi sakratiet. Vitamīnu avots - pasniedzams kopā ar ēdienreizēm. Tas ir arī ideāls arī sajaucot ar dzeramo ūdeni
proporcijā 1: 2. Izlejiet nepieciešamo daudzumu, atlikušo daļu uzglabājiet noslēgtu ledusskapī un izlietojiet to trīs dienu laikā. Pievērsiet uzmanību sabalansētam uzturam un veselīgam dzīvesveidam.
Bagāts ar C2 vitamīnu - atbalsta imūnsistēmu sistēma un dzelzs absorbciju. Nesatur aromatizētājus, konservantus*, krāsvielas*.
*kā to paredz tiesību akti attiecība uz bērnu pārtiku.
Pirms lietojat, lūdzu, pārliecinieties, ka burka nav bojāta. Drošais vakuuma blīvējums; vāks noklikšķ, pirmo reizi atverot.
Ieteicams līdz: sk. uz vāciņa. Ražotājs: Hipp Ungārija.www.hipp.lv.
Izplatītājs: “Sanitex” SIA, Liepu aleja 4,Rāmava, Ķekavas pagasts,Ķekavas novads,
LV-2111. Tālr. 67798667. www.sanitex.lv.