Plūmju nektārs BIO 200g, Hipp

Plūmju nektārs BIO, no 4 mēnešu vecuma

Neto tilpums:200 ml

Plūmju nektārs izgatavots no plūmju sulas koncentrāta. Minimālais augļu saturs 79%.

Sastāvdaļas: plūmju sula* no plūmju sulas koncentrāta 70%, ūdens, bumbieru sula*

no bumbieru sulas koncentrāta 9%, C vitamīns. *no bioloģiskām saimniecībām.

Nesatur glutēnu.

Uzturvērtība 100ml: enerģētiskā vērtība 111kJ/26kcal, tauki 0,0g - tostarp piesātinātās taukskābes 0,0g, ogļhidrāti 6,4g - tostarp cukurs 5,8g, olbaltumvielas 0,0g, sāls <0,05g, nātrijs <0,02g, C vitamīns 25 mg (100%¹)¹ % no uzturvielu atsauces vērtības (NRV).Bez papildus pievienota cukura - sastāvdaļas dabīgi satur cukuru. Bagāts ar C vitamīnu² - uzlabo imūnsistēmu un dzelzs uzsūkšanos.Nesatur aromatizētājus,krāsvielas², konservantus². ² kā noteikts likumā.

Lietošana:Pirms lietošanas sakratīt. Labs vitamīnu avots– pasniegt kopā ar ēdienu.Ideāls starp ēdienreizēm vai slāpju remdēšanai. Iespējams atšķaidīt ardzeramo ūdeni 1:2. Pēc vajadzīgā daudzuma paņemšanas atvērto pudeli noslēgt, uzglabāt ledusskapī un izlietot 3 dienu laikā. Pirms lietošanas pārliecinieties, vai burciņa nav bojāta. Lūdzam pievērst uzmanību sabalansētam uzturam un veselīgam dzīvesveidam. Droša aizsardzība ar vakuumu: atverot vāciņu pirmo reizi, jāatskan klikšķim.

Svarīgi:Šis dzēriens satur ogļhidrātus, kuri bieži vai ilgstoši zīžot no pudelītes var izraisīt zobu bojāšanos (kariesu). Tāpēc neizmantojiet dzēriena pudeli, lai nomierinātu bērnu vai palīdzētu iemigt. Vienmēr pēc padzeršanās paņemiet pudeli pie sevis.

Ieteicams līdz: skatīt uz vāciņa.

Ražotājs:Ungārija.www.hipp.lv

Izplatītājs:SIA "Sanitex", Liepu aleja 4, Rāmava, Ķekavas pagasts,

Ķekavas novads, LV-2111. Tel. 67798667www.sanitex.lv